SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 96m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
193375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 96m2 me qira te "Muhaxheret" ndodhet ne katin e pare te banimit, dhe eshte e mobiluar teresisht
Ka kete renditje- sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, vjen ne dispozicion nga data 15 Qershor 2018 me mundesi pagese permes nje qiraje avans (depozite), e pershtatshme per familjare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »