SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje dhe qira ne lagjen Qendresa !DELTA
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
193376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje dhe qira ne lagjen "Qendresa" ne "Veternik" te Prishtines
Shtepia ka kete renditje - sallon me kuzhine, pese dhoma te gjumit, budrum si dhe nje dhome ne nenkulem, tre banjo, tre ballkona. Nxemje qendrore gjeotermale nder tepiha, ka lidhje te gatshme per ngrohje qendrore me rryme
Eshte dy kate e mobiluar dhe e gatshme per banim menjehere, ofrohet per nderkombetare me qendrim afatgjate
Çmimi per shitje me pare cash eshte 200 000€, ndersa per nderrim 220 000€ me banesa
Po ashtu vlen te ceket se qiraja mujore eshte 1300€ ne rast te kerkeses
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »