SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 380m2 ne shitje dhe qira te Qendresa !DELTA
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
193377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 380m2 ne shitje dhe qira ne lagjen "Qendresa" ne "Veternik" Prishtine
Shtepia posedon pese dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, bodrumin per tre vetura, nje terrase te madhe, shpajzin dhe dy ballkona
Eshte totalisht e mobiluar dhe posedon planprojektin, ne total posedon 3 ari toke duke perfshire edhe hapsiren e shtepise
Nxemje qendrore me pelet qe menjehere mund te shnderrohet ne nxemje qendrore me rryme mvaresisht nga kerkesa
Çmimi i shitjes eshte 200 000€ ndersa sa i perket çmimit te qirase mujore prej 1000€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »