SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje - Dardani, Prishtinë
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2 (neto) në Dardani Blloku 9, përballë Parkut, me pamje kah lindja. Ka hyrje nga dy anë: nga lindja një palë shkallë, ndërkaq nga perëndimi direkt dalje në pllato. E përshtatshme edhe për biznese. Banesa përfshin dy dhoma, kuzhinë me trapezari, ballkon dhe banjo. Ka nxemje qendrore dhe ujë të pijshëm 24 orë. Plani gjendet në foto. Pronari posedon dokumentacion të rregulltë.
Informata rreth publikuesit
Qerim
Prishtinë
+37744847301
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »