SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60 m² për qira në lagjen Vellushë
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
60 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt banesorë me arkitekturë moderne dhe organizim të përshtatshëm në rrugën Bajram Kelmendi.

Është në katin e dytë (2) të banimit. Orientimi Jug-Perëndim. Hapësira prej 60m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar, dhe terasë me pamje të jashtëzakonshme drejtë parkut të Taukbashçes.

Gjithashtu, afërsia me parkun e Germisë e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar. Vend shumë i qetë dhe i përshtatshëm për banim për familjarë dhe çifte!

Lokacioni: goo.gl/maps/Gsw89JUNmbC2 

Çmimi: 200€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »