SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen shtepite te kuadraturave te ndryshme te Qershia !DELTA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
193381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen shtepite te kuadraturave te ndryshme ne shitje ne lagjen "Qershia"
Shtepite jane te ndara ne Tipi A dhe Tipi B, ndodhen ne nje lagje mjaft te favorshme dhe te qete te qytetit te Prishtines, ku ofrojne komoditet dhe relaks per ju
Çmimi per m2 eshte 850€ ndersa per plan projekte mos hezitoni te na kontaktoni
049445711/049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »