SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jap banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
193388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera ne Prishtine nga data 01.07.2018,Lagjja Emshir,komplet e mobiliar.Posedon Sallon.kuzhine dhe Trapezari,.dy dhoma gjumi,banjo,WC.koridori dhe dy ballkona,me pamje Jug-Lindje.Kamera sigurie,Lifti,uje dhe rryme 24ore.Mirmbajte,parking te mjaftuar si dhe ambient gjelberues dhe i qete.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vjollca
Pristina
044-448-221
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »