SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira 60m2 në Fushë Kosovë, Apolonia 4, kati i 5të me lift. Banesa ka dhomë të ditës me kuzhinë, një dhomë të fjetjes, ballkon dhe banjo. Është tërësisht e mobiluar, posedon shporet elektrik, makinë të enëve, makinë të larjes së rrobave, frigorifer, gjenerator.. Banesa ka parking përpara për banorët e banesës.Lëshohet me qira për afat më të gjatë kohor. Te interesuarit të lajmërohen në numrat e tel. +38344249343 ose +38344510100, pas orës 14:00.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Yllka
044 249 343
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »