SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 210m2 ne shitje ne lagjjen Marigona !DELTA
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
ID e produktit :
193397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 210m2 ne shitje ne lagjjen Marigona
Shtepia eshte ne nje pozite shume te mire banimi dhe posedon:
-Sallon
-Kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-Pishin
-3 Banjo
-Ballkon
-Ngrohje Qendrore
-Garazh
-Parking rrugor
-Shtepia eshte e mobiluar dhe eshte e dizajnuar ne menyr moderne nga arkitetkt bashkohor.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »