SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 95m2 te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
193402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 95m2 te Muhaxheret.Banesa ndodhet ne katin e 5te te Golden Park.Banesa ka kete renditje:sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »