SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 128 m2 ne Veternik !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
128 m²
ID e produktit :
193406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 128 m2 ne Veternik.Banesa ndodhet tek kompleksi Hill Residence tek Prishtina e Re.Banesa ka kete renditje:2 dhoma gjumi,sallonin me kuzhine,banjon dhe ballkonin.Banesa ndohet ne katin e 3te.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »