SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 96 m2 ne Veternik !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
193407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 96 m2 ne Veternik.Banesa ndodhet tek kompleksi Puhiza 2 tek Prishtina e Re.Banesa ka kete renditje:2 dhoma gjumi,sallonin me kuzhine,banjon dhe ballkonin.Banesa ndodhet ne katin e 3te.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »