SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 71m2 ne shitje ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
193415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 71m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afër ndërtesës se Poste-telekomit te Kosoves dhe çerdhes se femijeve.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-2 Ballkona
-Bodrum 10m2
-Flete poseduese.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »