SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vile per ata qe kerkojne lluksin
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WAW Investment sjell per klientet e saj nje vile -shtepi per ata qe kerkojne lluksin ne Prishtine. Ne lagjen Dragodan.
Me nje siperfaqe prej 700 meter katrore.
Hapesire parkimi 300 meter katrore per 3-4 makina te larta
Oborr i jashtem 80 meter katror.
Palester e vecuar.
Me disnivele ne shtepi brenda nje hapesire (jo me kate)
Pishine lluksoze te brendshme, e cila ka dalje dhe ne terrace.
Ashensor i brendshem panoramic
Sisitem sigurie me kamera,
Ngohje ftohje qendrore.
Cdo veshje granit i paster.
SHTEPIA SHITET PA MOBILJE VETEM ME GUZHINE GATIMI
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne telefon ne numrin +383 43 95 11 111
Informata rreth publikuesit
WAW
Prishtinë
+355692098003
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »