SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Penthouse 159m2 me qira ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
159 m²
ID e produktit :
193419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Penthouse 159m2 me qira ne lagjen "Dragodan-Arberi" ndodhet ne katin e trete te banimit pa ashensor, posedon kete renditje- kater dhoma gjumi, salloni me kuzhine, dy banjo, kater ballkona, e mobiluar me stil e shije dhe e gatshme per ju
Ofrohet per familjare ose nderkombetare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »