SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3 dhomshe 86m² kati 2 në Arbëri
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:38
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 3 dhomëshe 86m² në katin e 2-të afër Mini Maxit dhe Melodia Px në lagjen Arbëria, ndërtim i
Butrinti Group. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Me dokumentacion të rregullt. Parking të mjaftushëm.
Çmimi 850 euro për m² qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »