SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 55m2 ne shitje dhe qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
193427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 55m2 ne shitje dhe qira ne lagjen "Ulpiana" ose me saktesisht afer "Hotel Bacit"
Ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme posedon invertarin e gatshem, e favorshme per zhvillimin e veprimtraise tuaj
Çmimi i shitjes eshte 85 000€, ndersa per qira ofrohet nga data 01 Qershor 2018 çmimi me marrveshje
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »