SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera në lagjen Bregu i Diellit kati i II 56m2
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
193434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera me kuadratur prej 56m2 e cila gjendet në katin e -II- në lagjen Bregu i Diellit afër shkollës fillore Ismail Qemaili.
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon,
*Kuzhinë,
*Dhom gjumit,
*Depo(shpajz),
*Banjo,
*Koridor.
Cmimi 220€ (i diskutushëm)
Code 10085
Për info +38344780999
Për t'i shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »