SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Mati I kati i III
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
193435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në lagjen Mati I afër shkollës fillore Pavarisa, kati i III
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumit,
*Banjo,
*Ballkon,
*Garazh Private
Cmimi 270euro (i Diskutushëm)
Code 10084
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »