SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen e Muhaxherve 54.1m2 kati i IX
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
193437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banes në shitje në lagjen e Muhaxherve
Banesa posedon 54.1 m2, në katin e 9 dhe ka këtë renditije:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
Objekti posedon Dy ashensora, Uj 24H
Cmimi 40000 euro
Code 20046
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »