SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit 83m2 kati i VI
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
193438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesën në shitje në lagjen Bregu i Diellit në kompelksin banesor "Dafina"
Banesa është e rregulluar extra dhe shitet komplet e mobiluar me të gjitha pajisjet shtese.
Banesa ka 83m2 hapesirë te brendshme pa i llogaritur muret e jashtme dhe ndodhet ne Katin e 6-të, 3-dhomshe.
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon

- Vendparkingje të jashtme,
- Ujë me furnizim 24 orë pa ndërprerje,
- Ujë i ngrohtë – 24h, faturohet nga kompania Standard.
- Sigurimi – 24h
- Ngrohje qëndrore (të pavarur nga Termokosi dhe shumë efikase. Çmimi është rreth 0.85euro/m2)
- Mirëmbajtja e objektit (pastrimi, mirëmbatja e përgjithshme, etj.)
- Vendi për mbeturina
- Mirëmbajtja e liftit – 24h
- Ndriçimi publik (në hyrje, garazh dhe park)
- Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa)
- Banesa ka shumë afër transportin urban, kopshtin për fëmijë, shkollën fillore, ambulancën etj.
Cmimi 76000 euro
Code 20047
Për info: 044780999 (viber)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »