SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Shtëpia në shitje me 5.5 ari Truall ne lagjen e Muhaxherve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
193440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Shtëpia në shitje me 5.5 ari truall ne rrugen krysore lagjja e Muhaxherve ne Prishtinë Shtëpia ka dokumentacion të rregullt, dhe posedon lejendërtimi per ndertime të larta.Përkthim i menjëhershëm, pranojm kompenzim me Banesa
Çmimi me marrveshjes
Code 20048
Për info +38344780999
Për t'i shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »