SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa në shitje në lagjen Mati I 71m2 kati i I
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
193441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet në shitje Banesa me kuadratur prej 71m2, e cila gjendet në Rr. Muharrem Fejza(Mati 1), pranë Super Vivës, renditet në katin e parë të banimit e cila është e orientuar në Veri-Lindjen.
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumit
*Banjo,
*Ballkon
*Depo(shpajz)
Cmimi 900euro/m2
Code 20049
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »