SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa në shitje në lagjen Bregu i Diellit 49 m2
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
193442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa prej 49m2 NETO (banesa 42m2 dhe terasa 7m2) gjendet në lagjen Bregu i Diellit kompleksi Dafina i Banesave te reja te ndertuara nga kompania STANDARD.
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
Posedon edhe Garazhd ( e cila shitet ndaras 8000 euro )
Cmimi 41000
Code 20050
Per info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »