SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje dhe qira te Siriusi !DELTA
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
193443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje dhe qira te "Hotel Sirius" ose me saktesisht mbrapa "Teatrit Kombetar" rruga "Tring Smajli"
Banesa ka ne dokumentacion 80m2 netto, ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, 2 ballkona dhe nxemje nga ngrohtorja e qytetit Termokos
Per qira ofrohet cift ose familjare, ndersa ne shitje permes menyres se pageses cash
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »