SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne lagjen e universitetit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi dy kateshe ne Lagjen e Universitetit me sallon, kuzhine, dhe banjo ne katin e pare ndersa dy dhoma gjumi dhe banjo ne katin e dyte.
Informata rreth publikuesit
Nita
Prishtinë
049574169
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »