SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa me sip 60m2 te NARTELI (EMSHIR)
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa me sipërfaqe 60m2 /kati i 3/..banesa gjendet te NARTEL (te Viva Fresh).
▪️Banesa ka hapsirë me gjelbrim dhe këndin e lodrave për fëmijë. është e mobiluar komplet me mobilje moderne..
▪️ Poashtu ka izolim termik dhe akustik shumë të mirë. Pozicioni Jug-Lindje. Ashensori punon pandërprerë. Mbikqyrje e objektit, sigurim fizik, pastrim, uje 24/7 dhe kamera sigurie.
▪️Në kuader të baneses eshtë në dispozicion edhe garazha edhe bodrumin 4m2.
——————————————————————————
Banesa në 60m² ka këtë organizim:
— Qëndrim ditor/ Kuzhina / Tryezaria
— Dhomë gjumi/
— Banjo/
—Koridori/
— Ballkoni/
—Bodrum (4m²)
QMIMI 53000€
——————————————————————————
info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
email:alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »