SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne qendren e ngushte shitet banesa 56,40m2
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
19347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngushte te Prishtines, shitet banesa siperfaqes prej 56,40m2, dhoma: 2,5, kati i VI, e rinovuar dhe e mobiluar në tërësi, me nxehje qendrore. Çmimi: 115.000 euro, i negociushem. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »