SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA MATI1 TE RRUGA C
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
193479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA MATI1 TE RRUGA C

Lokacioni: RRUGA C AFER KWA GROUP dhe KOMPLEKESIT KODRINA

• Mati 1 ( te rrethi rruges C)
• Banesë
• Kati 7 dhe 8
• 89.13m2 (tri banesa)
• Sallon
• Kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Ballkon


Çmimi 750€/m2

Shitet banesa ne lagjen Mati 1 te kompanisë ARSEKO banesa është duke u ndërtuar, banesa është shume mire e organizime pamjen e ka nga lindja e diellit afër lagjes se re KODRINA,objekti është afër rrethit te rrugës C, banesa ka dy lifta ne kat, parking afër objektit, hapësira gjelbëruese.
Banesa posedon ketë organizim: Sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo,wc, ballkon.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
Per me shume informata:
045 688 151 WhatsApp
Ju mirepret: Agjensioni MB compay
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »