SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#banesa me sipërfaqe të ndryshme në FUSHË KOSOVË në kompleksin DE LUXE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
193481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#banesa me sipërfaqe të ndryshme në FUSHË KOSOVË në kompleksin #DE LUXE#,të ndërtuar nga kompania ndërtimore QAMI CONSTRUKCION...
▪️Kompleksi DE LUXE është duke u ndërtuar në qendër tē FUSHË KOSOVËS..afër shkollës fillore “Mihail Grameno”..
▪️Kompleksi përbëhet prej 5 llamelleave,në kuader të kompleksit ka hapsirë gjelbëruse,këndi i lodrave për fëmijë,parking të jashtë dhe të brendshëm(garazha)..
▪️Banesat në kompleskin “DE LUXE#ndërtohen me standarte europiane,ku rëndësi të veqant i kushtoht cilësis së ndërtimit..
▪️Në kompleksin DE LUXE mundë ti gjeni të gjitha modelet e banesav me sipërfaqe të ndryshme...
——————————————————————————
Info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
email:alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »