SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Dardani shitet banesa cca 60,55m2
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
19349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani shitet banesa 55,85m2, por faktikisht ka 60,55m2, ne katin e III, me nxehje qendrore dhe 2 ballkona. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi: 75.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »