SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne qendren e ngushte shitet banesa cca 75m2
Çmimi :
€132,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngushte te Prishtines, shitet banesa siperfaqes prej 66m2, por faktikisht ka 75m2, dy dhomshe, kati i II, në tërësi e rinovuar dhe e mobiluar, me 2 ballkona. Çmimi: 132.000 euro fix. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »