SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne qendren e ngushte shitet banesa 55m2
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '14
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngushte te Prishtines, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 55m2, ne katin e II-te, me nxehje qendrore dhe 2 ballkona. Çmimi: 200.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »