SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Arbëri, afër Ambasadës Hungareze.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
193525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pamje të mrekullueshme!

E përshtatshme për jetesë dhe veprimtari biznesore.

Frekuentim dhe çasje të menjëhershme të rrugës apo institucioneve të tjera!

Shitet Shtëpia në Arbëri, afër Ambasadës Hungareze.

Informata:
• Me dy hyrje,
• 3 Katëshe,
• 4.27 Ari,

Çmimi sipas marrëveshjes!

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »