SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 20 HKT TOKE RRETH RRUGES SE ASFALTUAR NE NOVO BRDE
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '18
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
193551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ka siperfaqe prej 20 hektaresh dhe eshte rreth rruges se asfaltuar ne gjatesi prej 500m ne te dyanet e saj
Eshte vend i rrafshte dhe kryesisht eshte toke e puneshme
E pershtatshme per te gjitha llojet e bujqesise
E pershtatshme per turizem rural e malor
Lartesia mbidetare eshte rreth 600m e me shume

Çmimi per negocijim eshte 20000 euro per hektar
Shitet vetem si teresi dmth gjithsej 20 hektar
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »