SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Qafa 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Qafa, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-re, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi 250 euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 / 19 0 019
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »