SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 60m2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2, rruga Dardania ne mes te dy Vivave. Banesa ka sallon me kuzhine dhe dhome te fjetjes, kati i 4 me lift funksional.Banesa ka pozicion nga jugu dhe ka gjate tere dites nderiqim natyral.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Fushë Kosovë
045607205
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »