SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 62m2 në shitje në lagjen Arbëria
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 62m2 në shitje në lagjen Arbëria
Banesa gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan), afër Kumunës së re, në objektin VIP Tregtia, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon
1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

ID: T10226

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »