SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 4 dhomeshe 98m²netto, kati 4 ne Ulpiane
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesa 4 dhomeshe 98m² netto, ne katin e 4-te afer Parkut ne Ulpiane, ndertim i shtetit. Banesa ka pamjen nga Jugu, Lindja, e Perendimi, e renovuar dhe e mobiluar extra, Ka këtë renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon i madh
Poashtu ka edhe bodrumin. Me dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem, nxemja nga Termokos.
Çmimi 130.000 Euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »