SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË komode në lagjen e Muhaxherëve 61m²
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
193579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në lagjen e Muhaxherëve - Prishtinë Rr. Shaip Spahia. Kati i 4-të. Sipërfaqja (61m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet, ashensor funksional etj..

- Çmimi 250 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »