SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 2-dhomshe 57m² kati 9-te, ndertim i Lin Projektit
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:47
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
193584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 2-dhomshe 57m² kati 9-te, ndertim i ri Lin Projekti ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa ofron kushte shume te mira jetese, uji 24ore, nxemjen qendrore me rryme dhe hapesirat tjera percjellese, eshte e gatshme per banim. Me dokumentacion te rregullt, kontrata te Noteri. Banesa ka kete renditje hapesirash
- salloni me kuzhine e trapezari
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
Çmimi eshte 700 euro per m², çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063,
044 147 956 ose 049 147 956
Viber. +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »