SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen
Çmimi :
€35,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
193586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ndertim i vjeter ne fushe kosov. Banesa ka 70m2 dhe eshte ne katin e dyt,afer besi regllazh, te shkolla fillore. Banesa eshte ne gjendje shum te mire me qmim mjaft te volitshem vetem 35.500€ Me komplet mobiliet, gjithashtu ka flet poseduese
Tel.044-112-832 ne qdo kohePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
044112832
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »