SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen dy banesat 65m2 dhe 85m2 me qira te Lagja e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
193590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy banesat 65m2 edhe 85m2 me qira ne "Lagjen e Spitalit" ose me saktesisht tek "Prishtina e re"
Banesat jane ndertim i ri dhe si te tilla ofrohen per here te pare me qira, ndodhen banesa 65m2 ne katin e pare ndersa banesa 86m2 ndodhet ne katin e katert te banimit
65m2 posedon kete renditje- nje dhome gjumi, sallone me kuzhine, banjo dhe ballkon ndersa banesa 86m2 posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo dhe ballkon, objekti eshte me ashensor funksional
Çmimi per banesen 65m2 eshte 180€, ndersa banesa 86m2 eshte çmimi 250€, ofrohen me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »