SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 65m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
193595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 65m2 me qira ne lagjen "Ulpiana" afer AAK-se ne nje pozite mjaft te favorshme dhe te pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme sic jane sallon ondulimi, ordinance, avokature etj
Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka ballkon me prespektive per reklamim dhe sponzorizim, ndodhet afer semaforave kryesore, posedon- dy hapsira me te vogla dhe nje tjeter me te madhe me kuzhine, banjo dhe ballkon me pamje nga te dyja anet
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »