SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne qender leshohet me qira lokali
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
19361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në Qendër të Prishtinës afër Shtëpisë së Shëndetit lëshohet me qira siperfaqja afariste prej 70 m2 dhe bodrum 20 m2. Për momentin jane zyret por posedohet i tërë dokumentacioni i nevojshem për lokal. Çmimi 1.000 euro. Tel 045502040
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »