SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy parcela me gjithsej 43ari (34+9) në Bërnicë të Epërme.
Çmimi :
€301,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
4300 m²
ID e produktit :
193613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy parcela me gjithsej 43ari (34+9) në Bërnicë të Epërme.
Parcelat gjenden në komunën e Prishtinës, zona kadastrale Bërnicë e Epërme, fshati SINIDOLL, afër lagjes Chelsea Point dhe parcelën 34ari e ndan vetëm rruga prej asaj 9 ari.
Cmimi që kërkohet është 7,000euro / ari (total= 301,000euro)

ID: T60048

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »