SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 18.25 ari ne shitje ne Bernice te Eperme !DELTA
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
193615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 18.25 ari ne shitje ne "Bernice te Eperme" , ndodhen ne pozite te favorshme nga Malet e Sharrit dhe Bjeshkeve te Rugoves , posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme e te gatshme, ne nje vend te qete dhe te bukur per ata qe e cmojne natyren dhe ajrin e pastert
Rruga e asfaltuar eshte 200 metra larg, per me shume na kontaktoni, çmimi per ari eshte 4000€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »