SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 15.6 ari ne shitje ne Bernice te Eperme !DELTA
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '19
ID e produktit :
193617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 15.6 ari ne shitje ne "Bernice te Eperme" ndodhen ne pozite te favorshme nga Malet e Sharrit dhe Bjeshkeve te Rugoves , posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme e te gatshme, ne nje vend te qete dhe te bukur per ata qe e cmojne natyren dhe ajrin e pastert, ka edhe nje hapsire 12 ari shtese qe mund te hyje ne funksion per parking, obor, siperfaqe per lojra ,per mbjellje etj.( kjo cope nuk hyn ne cmim ) I pershtatshem per qdo destinim, restorant, shtepi etj, ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe te gatshme
Hyrja ne truall eshte nga tre ane. Nuk eshte nen hipoteke.Bartja e prones behet brenda dites.Cmimi 7500 euro ari . I diskutueshem.
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »