SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera ditore Shtepi Pushimi ne Vlore!
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
193620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi pushimi ne Vlore , 2+1 me qera ditore 20 Euro. Me pamje nga deti dhe shum prane detit. E pershtatshme per 5 person.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luis
Prishtinë
0682016555
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »