SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B #Peje
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
213 m²
ID e produktit :
193634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B #Peje#house #sale #shitje #shtepiShtëpia ka rreth 213 m2 dhe ka këtë përbërje:Përdhesa: 106.59m2Qëndrim ditorKuzhinë + ngrënie e shpejtëAmbient ngrënieje + depo ushqimoreDhomë puneBanjoGarazha dhe hapesira per pajisje teknike.Kati: 106.67m2 Dhomë gjumi + Garderoba + Banjo(Master Bedroom)2 Dhoma gjumiBanjo Sipërfaqja e përgjithshme e tokës është rreth 4.00 Ari.Lagjja eshte e Urbanizuar dhe mirë të organizuar, me infrastukturë të plotë dhe Leje Ndërtimore, #pejahill. Lagjja eshte e sistemit te mbyllur dhe ka sigurim fizik 24/7 si dhe monitorim me kamera.Çmimi 175.000 EuroWhatsApp & Viber: +377 44 100 464Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »